Ceník

Základní služby:


Vytvoření elektronických formátů

Zdarma

Distribuce na portály s e-knihami

Zdarma

Prodaná kniha

50% z čistého výdělku z každé prodané knihy (po odečtení marže prodejce a DPH). Zbývajících 50% dostanete Vy formou autorského honoráře. Ty zasíláme v pravidelných půlročních intervalech.Pokud chcete svoji knihu nabízet za méně než 50 Kč:


Vytvoření elektronických formátů

500 Kč (1000 Kč, pokud je kniha zdarma)

Distribuce na portály s e-knihami

500 Kč (1000 Kč, pokud je kniha zdarma)

Prodaná kniha

50% z čistého výdělku z každé prodané knihy (po odečtení marže prodejce a DPH). Zbývajících 50% dostanete Vy formou autorského honoráře. Ty zasíláme v pravidelných půlročních intervalech.
Obálka

Doplňkové služby:


Korektury:

30 Kč za normostranu


Cena může být snížena na základě rozsahu textu a množství oprav, které vyžaduje. Pošlete nám svůj text na eknihyjedou@gmail.com a my Vám zašleme konkrétní nabídku.

Obálka

Pokud nám pošlete základní motiv na obálku, nebo společně vybereme na internetu vhodný obrázek, který je pod licencí Creative commons, obálku pro vás vytvoříme zdarma.
Za poplatek nabízíme také výrobu obálky na míru. Cena závisí na složitosti práce, stylu a zkušenostech grafika/grafičky. Pohybuje se v rozmezí od 1000 do 6000 Kč. Pokud má Vaše kniha tržní potenciál, určitě nad touto nabídkou zapřemýšlejte.

Pokud si nejste jistí, kterou variantu zvolit, napište - i zcela nezávazně - na email eknihyjedou@gmail.com a my Vám poradíme.