Lucidní sny

Lucidní sny: Naučte se vědomě snít

Koupit

Kniha „Lucidní sny - naučte se vědomě snít“ je praktickým návodem, jak se naučit „probudit se“ ve snu (tedy uvědomit si, že se nejedná o realitu, ale o sen). Odhalí vám také zákonitosti snové reality a poradí, jak s ní pracovat a spoluutvářet ji.

Kniha je souborem zkušeností autora, který má za sebou mnoho let praktikování lucidních snů a zná proto nejen cestu k nim, ale také rozličná úskalí, která na své cestě vědomými sny můžete potkat.

Můžete si ji zakoupit přímo zde přes Paypal nebo kreditní kartou za 80 Kč (3.99 USD).

Koupit

Knihu je možné objednat si na dobírku v tištěné podobě za 189 Kč + poštovné.
Objednávejte ZDE.

Před objednáním si, prosím, přečtěte obecné informace o tištěných knihách ZDE.

E-kniha je také k dostání za 89 Kč na následujících portálech:

Databook
Internetový obchod E-knihy jedou
Ráj knih
PalmKnihy
Kosmas
eBux
BooBook
eReading
Martinus

O autorovi:
Gareth je pseudonym jednoho z průkopníků tématu lucidních snů v Česku. S jejich tréninkem začal v roce 1997 a praktikoval jej aktivně po 7 let, během nichž odhalil nejen obrovské možnosti vědomého snění, ale také iluze a desinformace, které ohledně tohoto tématu ve společnosti panují. Po zmíněných sedmi letech již v tréninku pokročil natolik, že se pro něj staly lucidní sny zcela běžným fenoménem, patřícím neodmyslitelně k jeho životu.
První kniha „Vědomé sny: Aktivní život v jiné dimenzi“ vyšla v roce 2006 v nakladatelství Vodnář. Tak jako většina portfolia nakladatelství, i tato kniha byla zaměřena velmi esotericky. Obsahovala kromě samotného tréninku lucidního snění také autorovy teorie o snu jako paralelním světě, o tom, které z „těl“ do snu vstupuje, apod.

Kniha „Lucidní sny: Naučte se vědomě snít“ (vydána v roce 2013 nakladatelstvím Martin Koláček - E-knihy jedou) je v podstatě odlehčenou verzí knihy původní. Většina mystického obsahu z publikace zmizela a nahradil ji přesnější popis samotného tréninku a práce se snovým světem. Z knihy nemizí důraz na etické jednání ve snech, ale důvodem pro něj již není interakce s jakýmsi „vnějším“ snovým světem, ale s vlastní psychikou.

ISBN
978-80-87856-00-0 (epub)
978-80-87856-01-7 (mobi)
978-80-87856-02-4 (pdf)