Tisk na vyžádání

Seznam tištěných knih knih od E-knihy jedou
Obchod Nové Formy

Jak jistě víte, naše nakladatelství je orientováno primárně na knihy elektronické. Věříme, že e-knihy mají budoucnost a jejich podíl na trhu a zájem veřejnosti o ně se bude stále zvyšovat. Nicméně, i my známe onen opojný pocit, když máte v ruce svoji knihu fyzicky, můžete jí listovat a opájet se krásou perfektní vazby a lesklé obálky.
Navázali jsme proto spolupráci s nakladatelstvím Nová forma, s jejíž pomocí se snažíme dosáhnout toho, že většina našich titulů bude dostupná jak elektronicky, tak i na papíře.
Kromě spolupráce s Novou Formou vydáváme některé tituly papírově i přímo my sami.

Info pro čtenáře a čtenářky


Někteří naši autoři a autorky vydali své knihy papírově s Novou Formou. Můžete si je koupit v internetovém obchodě http://www.stahuj-knihy.cz/.


Část našich knih je součástí programu Tisku na vyžádání. Všechny knihy, které jsou aktuálně nabízeny pro tisk na vyžádání, najdete v SEZNAMU KNIH.

Info pro autory a autorky

Vydávání tištěných knih se značně liší od vydávání knih elektronických. Především je třeba na začátek zaplatit tisk povinných výtisků pro knihovny (tuto povinnost ukládá zákon).
Máme pro vás 2 varianty. V obou případech je třeba, abyste zaplatili určitý počet výtisků (5, resp. 9) na začátku procesu. Poté bude kniha dostupná veřejnosti. Kdokoliv si ji bude moci objednat po jednom kusu.

Možnost 1: Nová Forma


Nová Forma je nakladatelství, které se dlouhodobě věnuje nízkonákladovému tisku. Při spolupráci s Novou Formou ušetříte, protože knihy sami tisknou, zatímco my musíme využívat služeb externí tiskárny.
Cenu si můžete spočítat zde: Nová Forma - Kalkulačka

Možnost 2: Tisk s E-knihy jedou


Pokud jste s námi vydali elektronickou knihu, je možné se dohodnout i na možnosti tisku Vašeho díla na vyžádání u nás.

Cena jednoho povinného výtisku vychází na 200-250 Kč, dle počtu stránek.
Pokud si rovnou objednáte knihy i pro sebe, je možné dojednat slevu, protože tisk při vyšších nákladech je levnější.

Autorský honorář
10% z konečné ceny knihy.