Lucidní sny

Lucidní sny: Naučte se vědomě snít

Kniha „Lucidní sny - naučte se vědomě snít“ je praktickým návodem, jak se naučit „probudit se“ ve snu (tedy uvědomit si, že se nejedná o realitu, ale o sen). Odhalí vám také zákonitosti snové reality a poradí, jak s ní pracovat a spoluutvářet ji.

Kniha je souborem zkušeností autora, který má za sebou mnoho let praktikování lucidních snů a zná proto nejen cestu k nim, ale také rozličná úskalí, která na své cestě vědomými sny můžete potkat.Knihu je možné koupit v tištěné podobě za 283 Kč + poštovné. Objednávejte ZDE.

Důležitá informace k tisku: Jedná se o tisk na vyžádání. To znamená, že ve většině případů knihy tiskneme až po přijetí objednávky. Proto prosím počítejte s tím, že dodací lhůta může být několik týdnů.

E-knihu koupíte napříkla na následujících portálech:
Databook
Internetový obchod E-knihy jedou
PalmKnihy
Kosmas
eBux
BooBook
eReading
Martinus

O autorovi:
Gareth je pseudonym jednoho z průkopníků tématu lucidních snů v Česku. S jejich tréninkem začal v roce 1997 a praktikoval jej aktivně po 7 let, během nichž odhalil nejen obrovské možnosti vědomého snění, ale také iluze a desinformace, které ohledně tohoto tématu ve společnosti panují. Po zmíněných sedmi letech již v tréninku pokročil natolik, že se pro něj staly lucidní sny zcela běžným fenoménem, patřícím neodmyslitelně k jeho životu.
První kniha „Vědomé sny: Aktivní život v jiné dimenzi“ vyšla v roce 2006 v nakladatelství Vodnář. Tak jako většina portfolia nakladatelství, i tato kniha byla zaměřena velmi esotericky. Obsahovala kromě samotného tréninku lucidního snění také autorovy teorie o snu jako paralelním světě, o tom, které z „těl“ do snu vstupuje, apod.

Kniha „Lucidní sny: Naučte se vědomě snít“ (vydána v roce 2013 nakladatelstvím Martin Koláček - E-knihy jedou) je v podstatě odlehčenou verzí knihy původní. Většina mystického obsahu z publikace zmizela a nahradil ji přesnější popis samotného tréninku a práce se snovým světem. Z knihy nemizí důraz na etické jednání ve snech, ale důvodem pro něj již není interakce s jakýmsi „vnějším“ snovým světem, ale s vlastní psychikou.

ISBN
978-80-87856-00-0 (epub)
978-80-87856-01-7 (mobi)
978-80-87856-02-4 (pdf)