Půstem ke zdraví a štíhlé linii

Půstem ke zdraví a štíhlé linii

Autor: Martin Hyroš, www.pustemkezdravi.cz

Kniha se skládá ze tří částí. První pojednává o kvalitě potravin, srovnává kvalitu před rokem 1989 se současností. Druhá pojednává o nemocech, které s kvalitou potravin souvisejí.  Třetí Vás provede půstem a vším, co s tím souvisí.

Knihu můžete koupit na následujících portálech:
Databook
PalmKnihy
Ráj knih
eReading
Kosmas

O autorovi:
Jmenuji se  Martin Hyroš, mám vystudované 2 vysoké školy do úrovně Bc. a posledních 14 let jsem pracoval na různých manažerských pozicích.
V roce 2009  jsem nepříjemně omenocněl a absoloval jsem klasické kolečko: obvodní lékař - nemocnice - spoustu léků - potlačení příznaků nemoci, naprosto rozhozená imunita organismu, po půl roce opět propuknutí nemoci a mělo následovat další kolečko: nemocnice, lékař,  spoustu léků.....
V tomto okamžiku jsem začal hledat alternativu k současné medicíně.
A narazil na půst. 
Začal jsem pomalu, každé pondělí jsem držel 36 hod. půst. A už při tomto krátkém půstu začaly příznaky nemoci ustopovat více, než po hromadě léků, kterou mi předepsali v nemocnici.
Po prvních týdenních půstech nemoc zcela ustoupila. Začal jsem se cítit celkově lépe,zlepšila se mi imunitní systém.  Až na občasné prochlazení jsem, od doby co půstuji,  zdravý.
V současné době držím jednou za měsíc třídenní půst a dvakrát do roka, vždy na jaro a na podzim držím střednědobé půsty - 7 a14 dní.
V mých půstovacích začátcích bych velmi ocenil možnost se setkat s ostatními lidmi praktikujícími půst, s pozitivními lidmi, kteří se nebojí přijmou  odpovědnost za své zdraví. Chyběla mi možnost načerpat informace od někoho zkušenějšího, projít si např. třídenní půst někde mimo tlak okolí.
A to je důvod, proč vznikla tato kniha a projekt www.pustemkezdravi.cz. Mým cílem je pomáhat lidem  objevovat uzdravující sílu půstu, kvalitních potravin a zdravého životního stylu. Ukazovat jim možnosti jejich vlastního imunitního systému jako protikladu k současnému chemickému lékařství.