...a pak přišlo ráno

K dispozici i jako tištěná kniha

...a pak přišlo ráno

Jedno téma, třiadvacet různých pohledů


Editorský tým: Pavel Mondschein, Martina Máta Nosková
Theo Addair, Kristýna Dostálová, Jana Žirafice Fialová, Monika Fišerová, Pavel Kantner, Martin Koláček, Markéta Koryčanová, Lea Koudelová, Marek Kožušník, Dominik Landsman, Petra Langová, Tomáš Marton, Pavel Mondschein, Lucie Ortega, Lucie Peřinová, Andrea Pořízková, Kamila Prášková, Jiří Vondrovic, Rosana Zvelebilová


Vysvobození z noční můry. Druhá šance. Zázrak. Nebo jen nový den starého života. Rozbřesk přináší mnohé – ovšem co pro nás má skutečně nachystáno, to se nedozvíme, dokud sami neotevřeme oči.
A nejinak tomu je i s touto sbírkou povídek a básní od nové vlny českých spisovatelů. Každý z autorů pojal zadané téma jinak. Po svém.
Vznikla tak žánrově pestrá antologie plná niterných zpovědí, humoru a mrazivých rozuzlení, u které nikdy nevíte, co přinese další stránka. Některá jména, jež zde najdete, dobře znáte z obálek bestsellerů. S jinými se setkáte nejspíš poprvé, ovšem rozhodně ne naposledy. Připravte se. Přichází ráno. A s ním třiadvacet probuzení.


Tištěnou verzi koupíte za 249 korun v knihkupectvích, nebo si ji můžete objednat za 224 korun po internetu, a to buď z e-shopu Kosmase, nebo pomocí našeho e-shopu.

E-knihu si stáhněte zdarma zde:
ePub
mobipocket
pdf

Nebo například na následujících portálech:
PalmKnihy
eBux
Kosmas
Google Play