Se slámou v botách

K dispozici i jako tištěná kniha

Se slámou v botách

Miloslav Kusý

Koupit e-knihu za 149 Kč

Inspiraci pro svoji druhou knihu povídek získával autor již v čase, kdy jako školák pobýval u svých prarodičů na venkově. Tehdy se pro dopravu používaly koňské a kravské potahy a většina prací na poli i ve stájích se vykonávala ručně. Od té doby prošlo zemědělství obrovskými změnami v technice, způsobem hospodaření i řízení. Prošlo téměř čtyřicetiletým obdobím Jednotných zemědělských družstev a po roce 1989 se transformovalo do soukromé sféry.

I tehdy měl autor se zemědělstvím hodně společného a přišel do styku s lidmi, kteří se, na rozdíl od techniky, příliš nezměnili. Stále se poctivě starali o svá zvířata i pozemky, protože to se nedá ošidit. Při této práci je mnohdy potkávaly neobvyklé události, které byly hodny literárního zpracování. Bylo by škoda, kdyby zanikly pod nánosem času. S nezbytnou dávkou fantazie i jemného humoru byly zaznamenány a zařazeny do této knihy. Nepokládejte ji a použijte ji jako průvodce do míst, kam se obvykle nedostaneme bez pozvání.


Knihu je možné koupit v tištěné podobě za 289 Kč + poštovné.
Objednávejte ZDE.

Důležitá informace k tisku: Jedná se o tisk na vyžádání. To znamená, že ve většině případů knihy tiskneme až po přijetí objednávky. Proto prosím počítejte s tím, že dodací lhůta může být několik týdnů.


E-knihu můžete koupit například na následujících portálech:
Obchod E-knihy jedou
PalmKnihy
Kosmas
Google Play
Martinus