Opsáno od života

K dispozici i jako tištěná kniha

Opsáno od života

Miloslav Kusý

Koupit e-knihu za 129 Kč

Generace dnešních sedmdesátníků a osmdesátníků zažila obrovské změny a nevídaný pokrok. Od bitvy u Stalingradu prošel svět Suezskou a Karibskou krizí, místo kulometů hrozí lidstvu zbraně hromadného ničení a Covid. Došlo k výměnám vlád a režimů. Technika urazila cestu od žebřiňáků po lety na Mars, medicína mění lidské orgány jako náhradní díly. Život ovládají počítače a elektronika s možnostmi bez hranic…

Těmito velkými dějinnými zvraty procházel obyčejný člověk zaujatý svými běžnými starostmi. Prožíval řadu drobných příběhů, které mu život postavil do cesty. Byly veselé i vážné, dojemné i překvapivé a bylo by bývalo škoda, kdyby beze stopy zmizely. Přitom stačilo je uchopit a s trochou fantazie převyprávět tak, aby pobavily čtenáře. Ty nejzajímavější jsou uloženy v knize, kterou držíte v rukou. Neodkládejte ji, odložte raději své všední starosti a začtěte se do příhod, které život vymýšlel a sám režíroval.


Knihu je možné koupit v tištěné podobě za 329 Kč + poštovné.
Objednávejte ZDE.

Důležitá informace k tisku: Jedná se o tisk na vyžádání. To znamená, že ve většině případů knihy tiskneme až po přijetí objednávky. Proto prosím počítejte s tím, že dodací lhůta může být několik týdnů.


E-knihu můžete koupit například na následujících portálech:
Obchod E-knihy jedou
Palmknihy
eBux
Kosmas
Google Play