Mystická náhoda 2

Mystická náhoda 2
Autorka: Dana Garguláková

Dá se vyzrát a vyhrát nad „neviditelnými“ bytostmi, které nejsou z našeho světa? Patří do jiné dimenze, do světa duchů… Stejně jako Robert Donáth, kterému se Irena Richterová se svými přáteli snaží za každou cenu pomoci. Proč jim ale zlí duchové - Madelaine s Isaakem tak vehementně brání? Je za tím opravdu jen skutečnost, že chtějí Roberta pro sebe? Nebo je za tím něco víc? Něco, co Robert vlastní, a po čem oni zoufale touží?

Ve druhém pokračování příběhu Mystická náhoda se přátelé Irena, Honza a Vladan propadají hlouběji a hlouběji do boje s neznámým a neviditelným světem, a s každým setkáním poznávají, že jejich boj bude zřejmě marný.

Knihu můžete koupit zde:
Databook
Internetový obchod E-knihy jedou
PalmKnihy
Ráj knih
Kosmas
eReading
eKnihulka
BooBook

O autorce:
Jmenuji se Dana Garguláková, se svou rodinou žiji a pracuji na Moravě. K napsání knihy mě inspirovaly nepochopitelné události, které jsem sama zažila v domě, v němž jsme bydleli. Mým velkým koníčkem je kromě psaní také malování, počítačová grafika a – dorty. Tedy, jejich výroba. Mám ráda veselé, upřímné a slušné lidi. Věřím, že všechno na tomto světě se děje za určitým účelem, nicméně, nejsem žádný fanatik. Mým heslem je: NÁHODY NEEXISTUJÍ. A o tom se snažím povyprávět ve svém třídílném románu. Všechno většinou souvisí se vším…